Kontakty

KONTAKTY A STRUKTURA SPOLEČNOSTI

Vedení společnosti, obchodní, ekonomické, personální odd.

Wenzigova 8

FAX
378 229 870

 

spolecnost@prvni-saz.cz

člen představenstva

Ing. Rychtera Vladimír

378 229 820
378 229 800

602 263 150

rychtera@prvni-saz.cz

ředitel

Aleš Nykles

378 229 824

606 630 192

nykles@prvni-saz.cz

náměstek ředitele

Ing. Miloslav Šála

378 229 828

602 117 764

sala@prvni-saz.cz

vedoucí obchodního odd.
správce IT

Ing. Michal Volek

378 229 823

602 752 103

volek@prvni-saz.cz

obchodní manažer

Rychtera Jan

378 229 862

722 222 202

jrychtera@prvni-saz.cz

obchodní manažer, referent ŽP

Zifčáková Petra

378 229 822

 

zifcakova@prvni-saz.cz

obchodní manažer

Bernášková Radka

378 229 833

 

bernaskova@prvni-saz.cz

personalistika a mzdy sekretariát

Sládková Jaroslava

378 229 821
378 229 800

 

sladkova@prvni-saz.cz

vedoucí ekon.odd.

Stehlíková Dagmar

378 229 813

 

stehlikova@prvni-saz.cz

účetní

Stehlíkova Renata

378 229 814

 

rstehlikova@prvni-saz.cz

účetní

štěpánová Petra

 

stepanova@prvni-saz.cz

účetní, správce maj.

Iva Radová

378 229 854

 

radova@prvni-saz.cz

 

Provozní střediska Plzeň

Wenzigova 8

Fax
378 229 871

 

provoz-pl@prvni-saz.cz

technický ředitel

Ing. Fiala František

378 229 825

602 389 761

fiala@prvni-saz.cz

výrobní ředitel

Ing. Tyr Marek

378 229 834

723 464 471

tyr@prvni-saz.cz

provozní ředitel

Mafka Michal

378 229 831

602 414 055

mafka@prvni-saz.cz

vedoucí technického odd.

Ing. Pelech Zdeněk

378 229 830

602 298 118

pelech@prvni-saz.cz

technik

Hromjak Peter

378 229 844

724 040 086

hromjak@prvni-saz.cz

technik

Ing. Růžička Jiří ml.

378 229 811

725 171 786

jruzicka@prvni-saz.cz

technik

Ing. Mundil Jaromír

378 229 842

725 774 760

mundil@prvni-saz.cz

technik

Ing. Šafránek Ondřej

378 229 871

728 677 667

safranek@prvni-saz.cz

technik

Friesl Radek

378 229 860

602 131 513

friesl@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Hříbal Luboš

378 229 837

602 440 638

hribal@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Komorous Vlastimil

378 229 836

606 602 916

komorous@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Komorous Jiří

378 229 839

724 230 620

jkomorous@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Viktora Jaroslav

378 229 838

602 298 117

viktora@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Svoboda Jan

378 229 845

602 152 281

jsvoboda@prvni-saz.cz

stavbyvedoucí

Koudela Jiří

724 040 094

koudela@prvni-saz.cz

technik, stavbyvedoucí

Kodýdek Miroslav

378 229 843

725 534 926

kodydek@prvni-saz.cz

kreslička

Soukupová Hana

378 229 841

 

soukupova@prvni-saz.cz

 

Skladové a logistické centrum
Doprava, půjčovna zem. strojů

Dýšina, Jižní 280

FAX
378 229 826 377 945 373

 

 

vedoucí skladu

Zifčáková Petra

378 229 822
377 945 373

 

zifcakova@prvni-saz.cz

vedoucí dopravy a TOZ

Jindřich Hejlík

377 945 372

724 040 089

hejlik@prvni-saz.cz

 

Provozní středisko
České Budějovice

Dubičné 106, Rudolfov

FAX
387 413 105

 

provozcb@prvni-saz.cz

hlavní stavbyvedoucí

Ing. Růžička Jiří

387 413 105

606 602 914

ruzicka@prvni-saz.cz

technik

Černý Miloslav

387 413 105

602 190 766

stavbyvedoucí

Dvořáček Petr

602 452 472

provozcb@prvni-saz.cz

 

TMS s.r.o.
projekční středisko
pracoviště Plzeň

Wenzigova 8

FAX
378 229 870

 

projekce@tmsplzen.cz

vedoucí  projekce

Ing. Říčař Jan

378 229 850

603 360 193

ricar@tmsplzen.cz

samost.projektant

Ing. Vlach František

378 229 850

602 110 710 

vlach@tmsplzen.cz

samost.projektant

Ing. Janko Milan

378 229 855

 

janko@tmsplzen.cz

samost.projektant

Radová Iva

378 229 854

 

radova@tmsplzen.cz

samost.projektant

Ing. Svoboda Viktor

378 229 852

 

svoboda@tmsplzen.cz

samost.projektant

Rollingerová Mirka

378 229 853

 

rollingerova@tmsplzen.cz

tech.pracovník

Jungová Kateřina

378 229 851

 

jungova@tmsplzen.cz
(c) 2008 G2P.CZ
První SaZ Plzeň, a.s., Wenzigova 8, Plzeň - 378 229 800